P671dp – ekspozytor na pocztówki, karty ozdobne i okolicznościowe
P671dp to przezroczysty ekspozytor na pocztówki, karty okolicznościowe, zaproszenia, widokówki, vouchery i drobne materiały papiernicze, wykonany z bezbarwnej pleksi oraz anodowanego aluminium. Model ma 5 kaskadowych kieszeni o głębokości około 20 mm, dzięki czemu produkty są uporządkowane, częściowo widoczne od frontu i łatwe do pobrania przez klienta. Dzięki wyjmowanym rozdzielnikom każdą kieszeń można dopasować także do formatów DL, A5 lub A4 poziomo. To dobry wybór do księgarni, sklepów papierniczych, muzeów, galerii, kwiaciarni, punktów z pamiątkami i sklepów z upominkami.
Estetyczna ekspozycja kartek i pocztówek
P671dp pomaga zaprezentować karty ozdobne, pocztówki i zaproszenia w sposób uporządkowany, bez tworzenia przypadkowego stosu na ladzie. Kaskadowe kieszenie pokazują część frontu produktu, dlatego klient szybciej widzi motyw, kolor, temat lub okazję.
To szczególnie ważne przy kartach okolicznościowych, bo decyzja zakupowa często zaczyna się od pierwszego wrażenia: grafiki, napisu, stylu i koloru. Ekspozytor pozwala pokazać kilka serii obok siebie, a jednocześnie zachować lekki, elegancki wygląd.
5 kaskadowych kieszeni z pleksi
Model ma 5 kieszeni ustawionych kaskadowo. Taki układ sprawdza się przy kartkach urodzinowych, świątecznych, ślubnych, komunijnych, zaproszeniach, voucherach, pocztówkach, mini grafikach, zakładkach i drobnych materiałach promocyjnych.
Około 30% powierzchni materiału pozostaje widoczne od frontu, co pomaga klientowi szybko rozpoznać zawartość kieszeni. To wygodne w punktach, gdzie asortyment jest przeglądany ręcznie, a produkty powinny być łatwo dostępne bez rozsypywania całej ekspozycji.
Jeden ekspozytor, kilka formatów
Dzięki wyjmowanym i przesuwanym rozdzielnikom każdą kieszeń można dopasować do aktualnych materiałów. Ten sam poziom może prezentować 3 ulotki DL pionowo, 2 materiały A5 pionowo albo 1 arkusz A4 poziomo.
Ta uniwersalność jest praktyczna w sklepach, które obok kartek sprzedają również vouchery, małe katalogi, zaproszenia, ulotki promocyjne, zakładki, mini plakaty lub sezonowe materiały informacyjne. Nie trzeba zmieniać całego ekspozytora, gdy zmienia się format prezentowanych produktów.
Kieszenie o głębokości 20 mm
Kieszenie akrylowe mają około 20 mm głębokości, co pozwala umieścić w nich praktyczny zapas kartek, pocztówek lub folderów. Przy cienkich materiałach jedna kieszeń może pomieścić większą liczbę sztuk, a przy grubszych kartach ozdobnych lub zaproszeniach warto zostawić więcej luzu.
Dobrze dobrana pojemność pomaga utrzymać ekspozycję w porządku. Produkty nie powinny być zbyt mocno ściśnięte, bo klient musi je wygodnie wyjąć, obejrzeć i odłożyć bez wyginania karty lub uszkadzania koperty.
Bezbarwna pleksi i anodowane aluminium
Połączenie przezroczystej pleksi i anodowanego aluminium daje spokojny, estetyczny wygląd, który pasuje zarówno do księgarni i sklepów papierniczych, jak i do galerii, muzeów, kwiaciarni, recepcji czy punktów z upominkami.
Anodowane aluminium ma subtelny, lekko perłowy charakter, a bezbarwne kieszenie nie zasłaniają grafiki kart. Dzięki temu ekspozytor nie konkuruje z produktem, tylko porządkuje go i pomaga lepiej pokazać wzory.
Gdzie najlepiej wykorzystać P671dp?
P671dp sprawdzi się w sklepach papierniczych, księgarniach, muzeach, galeriach sztuki, kwiaciarniach, punktach z pamiątkami, sklepach z upominkami, recepcjach, punktach informacji turystycznej, salonach usługowych i małych strefach sprzedaży przy kasie.
W kwiaciarni może prezentować kartki do bukietów. W księgarni — pocztówki, zakładki i małe grafiki. W muzeum — karty pamiątkowe i widokówki z wystawy. W sklepie z upominkami — kartki okolicznościowe, vouchery, zaproszenia i sezonowe dodatki.
Najważniejsze cechy techniczne
- Kod produktu
- P671dp
- Typ
- ekspozytor na pocztówki, karty ozdobne, karty okolicznościowe i drobne materiały papiernicze
- Wymiary
- 640 x 340 x 95 mm
- Kolor
- przezroczysty, z elementami anodowanego aluminium
- Liczba kieszeni
- 5 kieszeni w układzie kaskadowym
- Głębokość kieszeni
- około 20 mm
- Układ kieszeni
- kaskadowy, z częściową widocznością materiałów od frontu
- Widoczność materiału
- około 30% powierzchni karty, ulotki lub folderu pozostaje widoczne
- Regulacja formatu
- wyjmowane i przesuwane rozdzielniki
- Możliwe formaty w jednej kieszeni
- 3 x DL pionowo, 2 x A5 pionowo lub 1 x A4 poziomo
- Materiał kieszeni
- bezbarwna pleksi
- Wykończenie
- anodowane aluminium o subtelnym, lekko perłowym wyglądzie
- Zastosowanie
- pocztówki, widokówki, karty okolicznościowe, zaproszenia, vouchery, mini grafiki, zakładki, foldery DL, materiały A5 i A4 poziomo
P671dp czy P672h? Eleganckie kieszenie z pleksi czy druciany wieszak A5?
P671dp – ten model
- Lepszy wybór, gdy liczy się elegancki wygląd, przezroczyste kieszenie i prezentacja kart, pocztówek lub zaproszeń.
- 5 kaskadowych kieszeni z rozdzielnikami pozwala dopasować układ do kilku formatów materiałów.
- Połączenie pleksi i anodowanego aluminium dobrze pasuje do księgarni, galerii, muzeów i sklepów z upominkami.
- Dobry model do ekspozycji produktów, które klient wybiera wzrokiem: kartek, widokówek, voucherów i mini grafik.
P672h – wieszak na ulotki 8 x A5
- Lepszy wybór, gdy głównym formatem są ulotki lub foldery A5 i potrzebujesz prostego wieszaka na większą liczbę miejsc A5.
- Sprawdzi się przy materiałach informacyjnych, które mają być posegregowane w kilku osobnych kieszeniach.
- To bardziej użytkowe rozwiązanie do ulotek A5, a nie typowo elegancka ekspozycja kartek ozdobnych.
- P671dp będzie lepszy, gdy priorytetem jest wygląd, przezroczystość i uniwersalny układ kieszeni.
» Zobacz wieszak P672h na ulotki 8 x A5
Dlaczego warto wybrać P671dp?
Karty dobrze widoczne
- kaskadowy układ kieszeni,
- częściowa widoczność frontu,
- wygodne przeglądanie produktów.
Uniwersalne kieszenie
- 3 x DL, 2 x A5 lub 1 x A4 poziomo,
- wyjmowane rozdzielniki,
- dopasowanie do zmiennego asortymentu.
Estetyczne wykonanie
- bezbarwna pleksi,
- anodowane aluminium,
- lekki wygląd do sklepów i galerii.
Praktyczna pojemność
- głębokość kieszeni około 20 mm,
- miejsce na zapas kartek,
- porządek przy produktach impulsowych.